بهین رایانه نقشینه

لوگو شرکت بهین رایانه نقشینه

درباره شرکت بهین رایانه نقشینه

پیشرو، پایدار، پاسخگو

شرکت دانش بنیان بهین رایانه نقشینه با هدف تولید محصولات هایتک الکترونیک در سال ١٣٨١ تاسیس گردید. این مجموعه طی سالهای متمادی اقدام به تحقیق و کسب دانش علمی مورد نیاز ساخت و تولید دستگاه‌های الکترونیکی با رویکرد صنایع هایتک(نوین) نمود. پس از حصول اطمینان از کسب دانش علمی و آماده‌سازی زیر ساخت مناسب نسبت به دریافت مجوزهای مورد نیاز از وزارت صنعت، معدن و تجارت اقدام گردید، که شامل مجوز هایتک (صنایع نوین) و پروانه بهره‌برداری است.

ما در شرکت بهین رایانه نقشینه به دلیل حضور افراد متخصص در حوزه‌های سخت افزار و نرم افزار، قابلیت انعطاف پذیری بالا و رویکرد علمی در بخش طراحی و تولید محصولات، امکان تولید دستگاه‌های خاص و اجرای ایده های خلاقانه را داریم. به دلیل ماهیت علمی مجموعه و وجود دپارتمان تحقیق و توسعه، از اجرای ایده‌های نوآورانه استقبال می‌کنیم و آماده طراحی و پیاده‌سازی محصولات تخصصی با تکنولوژی بالا هستیم. در صورت علاقمند بودن متخصصین گرامی و فعالین دانشگاهی امکان اجرای طرح‌های مشترک نوآورانه در این مجموعه فراهم است. علاوه بر این امکان طراحی نرم‌افزارهای مرتبط با تجهیزات طراحی شده نیز وجود دارد.

شناخت دقیق همکاران ما از زیرساخت‌های ارتباطی، تعهد به ارائه خدمات و پاسخگویی به نیازهای فناورانه، موجب ایجاد ارتباطات بلند‌مدت با مشتریان این شرکت گردیده است. به‌دلیل حضور متخصصین در حوزه‌های مختلف، این شرکت انعطاف‌پذیری بالایی در جهت طراحی و اجرای سیستم‌های پایش، نرم‌افزارهای مانیتورینگ، اتوماسیون‌های هوشمند صنعتی و سایر دستگاه های الکترونیکی مطابق با نیاز مشتریان را دارد.

هم‌اکنون کارخانه شرکت بهین رایانه نقشینه در زمینی به مساحت ١۶۸۰ متر و در زون الکترونیک شهرک صنعتی شمس آباد در حال تولید محصولات الکترونیکی با تکنولوژی بالا است. محصولات این شرکت با تکیه بر دانش فنی متخصصین خود و منطبق با فناوری‌های روز دنیا تولید می‌گردد. تمرکز گستره تولیدات شرکت در صنایع و بخش هایی مانند موارد زیر است:

  • اتوماسیون صنعتی
  • سیستم های پایش و کنترل آنلاین
  • ابزار‌دقیق آزمایشگاهی
  • سیستمهای نوین ردیابی و کنترل ماهواره ای
  • شبکه(Network) و محصولات اکتیو مرتبط به آن